DIGI TV

DIGI TV Exkluzivní televize přes satelit a internet na území celé České republiky.

TV DIGI
  • Silný a stabilní signál - Novou DIGI můžete sledovat na území celé České republiky.
  • Široká programová nabídka - už v základním balíčku vám za bezkonkurenční cenu nabízíme více než 70 programů ve skvělé digitální kvalitě, z toho více než 10 HD kanálů, z nichž si vybere celá rodina. Pohádky pro děti, seriály a filmy na dlouhé večery, sport pro tatínky, vaření pro maminky a kvalitní erotické kanály.
  • Exkluzivní sportovní přenosy - jako jediný satelitní operátor v České republice exkluzivně nabízíme přímé přenosy a záznamy z anglické fotbalové Premier League, španělské La Liga a ATP tenis. Kromě toho samozřejmě i spoustu dalších sportovních zážitků, třeba Formuli 1, italskou ligu Serie A, francouzskou Ligue 1, tenisové zápasy ATP, WTA a mnoho dalších sportovních lahůdek.
  • HD kanály zdarma - za HD programy v naší nabídce nic nepřiplácíte, nemusíte si objednávat žádný extra HD balíček. Už v základním balíčku najdete více než 10 HD programů a v Sport, Extra balíčku i HBO balíčku dohromady dalších více než 5 HD programů. Samozřejmě naši nabídku HD programů budeme neustále rozšiřovat.
  • Profi zařízení - sledujte Novou DIGI s certifikovaným set-top boxem HD Kaon, díky kterému budete mít při sledování programů Nové DIGI stoprocentní zážitek. Budete překvapeni jeho rychlostí, bezproblémovým fungováním a moderním vzhledem. Neuteče vám ani jeden z vašich oblíbených pořadů, můžete si nahrát kdykoliv cokoliv nebo využijete funkci TimeShift a dokončíte sledování programu později, až se vám to hodí. A k tomu je k dispozici bezplatný servis po celou dobu nájmu zařízení.
  • Jednoduchá programová nabídka - v nabídce Nové DIGI se neztratíte. Žádné zvláštní programové balíčky se skrytými poplatky a žádná ztráta času při výběru kanálů. Kromě Základního balíčku, který sám o sobě nabízí zábavu pro celou rodinu, Vám nabízíme balíček Extra s rozšířenou nabídkou programů, sportový balíček SPORT se Španělskou La Ligou a Anglickou Premier League a balíček HBO, v němž můžete sledovat filmové trháky na HBO HD, HBO 2, HBO 3 a HBO GO. Pro náročné diváky je určený balíček MAXI s kompletní nabídkou programů za super cenu.
  • Rize český operátor - DIGI TV je jediný český satelitní operátor, který tu má skutečně sídlo a platí daně v ČR. V Brně dáváme práci více než sto lidem. Buďte Češi, neplaťte peníze lucemburským firmám.
  • Servis zdarma - i když instalujeme kvalitní komponenty zkušenými techniky, nikdy nelze zcela vyloučit nečekané poruchy či výpadky. Proto po celou dobu smluvního vztahu s námi máte k dispozici nadstandardní servis Nové DIGI zadarmo. Dávejte si ale pozor na vašeho pejska či jiného domácího mazlíčka s ostrými zoubky; rozkousané koaxiální kabely a dálkové ovládače do záručního servisu nespadají.
  • Výhodné volání, plyn a elektřina od LAMA MOBILE a LAMA ENERGY - jenom pro zákazníky Nové DIGI jsme připravili exkluzivní cenovou nabídku na výhodné volání a dodávku plynu i elektřiny od společností LAMA MOBILE a LAMA ENERGY.

>> zpět na úvodní stránku >>

ON-LINE poptávka

Nová DIGI TV

Archiv aktualit

 

TV DIGI